Harran Üniversitesi

Öğrenci Bilgi Sistemi
   


 
English 23 Mayıs 2018 Çarşamba


Öğrenci No
Şifre
Sayıların Toplamı
 
 
 
  Şifremi Unuttum


Oturum Açmak İçin Kalan Süre
 
 

Üniversitemizde açılan kitap standlarıyla ilgili üniversitemizin, yasal stand izni dışında herhangi bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır. Öğrencilerimizin, olumsuz bir durumla karşılaşmamaları için, alışveriş yaparken dikkali olmaları  önemle duyurular. 

Uzaktan öğretim yoluyla ders alacak öğrencilerimizin ders materyali ve materyal ücretini;

T.C Vakıflar Bankası Emniyet caddesi 

Şanlıurfa Şubesi

IBAN: TR77 0001 5001 5800 7306 9722 78

hesap numarasına  yatırmaları yeterli olup  AD SOYAD T.C. KİMLİK NUMARASI HARUZEM DERS MATERYALİ VE MATERYAL ÜCRETİ şeklinde açıklama yazmaları önemlidir.  Ders materyal ücreti ve materyal ücretini yatırdığınıza dair lütfen ISLAK İMZALI  OLARAK DEKONTUNUZU İSTEYİNİZ VE SAKLAYINIZ. Türk Dili II, Yabancı Dil II ve Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II derslerinin tümünü uzaktan öğretim yoluyla almak için ders kaydı yapmış bulunuyorsanız yatırmanız gereken ücret 15 TL, herhangi ikisini uzaktan öğretim yoluyla almak için ders kaydı yapmış bulunuyorsanız yatırmanız gereken ücret 10 TL ve sadece birini uzaktan öğretim yoluyla almak için ders kaydı yapmış bulunuyorsanız yatırmanız gereken ücret 5 TL olmalıdır.

ENSTİTÜ ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE TEZ ÖNERİSİ ONAYLANMAYAN ÖĞRENCİLER TEZ ÇALIŞMASI UZMANLIK ALANI DERSİNE KAYIT YAPTIRAMAZ.

Harç ücretleri vakıf bankasına öğrenci numarası ile yatırılacaktır. Eft kabul edilmemektedir.